Hakkımızda
Hakkımızda
FITCITY sizleri yüksek standartlarda bir yaşam tarzıyla tanıştırıyor. Prestijli alışveriş ve yaşam merkezlerinde yer almayı hedefleyen  FITCITY ;  konforu, özel tasarımı, üyelerine özel otoparkı, biyometrik parmak izi okutma ile giriş ve çıkış, kişiye özel spor programları, dünya markası fitness ve kardiyo ekipmanları, kapalı havuzu, SPA, sauna, buhar odası ve dinlenme alanları, özel tasarım stüdyoları, step-aerobik salonu, pilates ve personal training stüdyoları, fonksiyonel serbest çalışma alanları, her biri konusunda uzman spor eğitmenleri, özel diyetisyeni ve düzenli olarak gerçekleşecek olan indoor ve outdoor aktiviteleri ile ayrıcalıklı hissedeceğiniz tüm dinamikleri; yenilikçi, modern ve heyecan verici bir deneyime dönüştürerek; bu özel dünyayı keşfetmeniz için sizleri, olağanüstü bir değişime davet ediyor
 
FITCITY  farklı özel grup ders stüdyoları, functional  area  ve tam donanımlı kick box ringinde 20’den fazla farklı ders yapılmaktadır. Alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen grup dersleri; üye katılımcıların istek, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleşmektedir. 30-50 dakika arasında gerçekleşen tüm derslerimizde tam performans, her seviyeye uygun eğitimler gerçekleştirilmektedir. Üyelerimizin hedeflerine kısa süre içerisinde ulaşmalarını sağlayan dersler üyelerimizin; sosyalleşmelerini, yeni arkadaşlıklar kurmalarını aynı zamanda takım başarısını da deneyimlemelerini  sağlamaktadır. 
 
FITCITY’de vücut kompozisyonunuz, Bioelektrik Empedans Analizi (BIA), Deri Kıvrım Kalınlığı (Skinfold Calipper) ve çevre ölçümleri ile belirlenir. Farklı yöntemler kullanılmasının getirdiği avantajların başında vücut kompozisyonunu- zun minimum hata ile belirlenmesi gelmektedir. Ölçüm basamaklarından ilki olan BIA, bilimsel olarak kanıtlanmış doğrulukta ölçüm yapan TANITA kullanılarak yapılmakta; “Toplam Vücut Ağırlığı (kg), İdeal Kilo (kg), Vücut Kitle İndeksi (BMI), Vücut Yağ Oranı (%), Vücut Yağ Kütlesi (kg), Vücut Yağsız Kütlesi (kg), Vücut Sıvı Oranı (%), Hücre içi Sıvı Oranı (%), Hücre dışı Sıvı Oranı (%), Bölgesel Kas Ağırlığı (kg), Bölgesel Yağ Dağılımı (%), Bazal Metabolizma Hızı Bilgileri (kcal), Obezite Derecesi (%)” hakkında bilgi sağlamaktadır. 
 
Deri Kıvrım Kalınlığı (Skinfold Calipper) ölçümü vücut kompozisyonunu belirlemede kullanılan güvenilir ölçüm yön- temlerinden birisidir. FitmatePRO ve Tanita cihazlarına destek olarak kullandığımız deri kıvrım kalınlığı ölçümü,  bölgesel yağlanmanın belirlenmesinde kullanılmaktadır. Göğüs, bel, kalça çevrelerinin belirlenmesinde kullanılan çevre ölçümleri ise bizlere estetik değerler hakkında bilgi vermekle birlikte, kardiyovasküler hastalık riskinin belirlenmesinde kullanılan bel/kalça oranını takip etme olanağı tanır. 
 
Bilimsel olarak kanıtlanmış tüm egzersiz sistemlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre oluşturup günümüzün fitness trendlerini belirleyen ”The American College of Sports Medicine” (ACSM) ve “American Council of Exercise” (ACE) gibi dünyaca kabul edilmiş kuruluşların eğitimleri ile kendilerini geliştiren FITCITY eğitmenleri sizlere günümüzün en son fitness trendlerini sunuyor. 
 
 
Stronger, leaner, faster—what are your goals?